Dorabianie kluczy samochodowych - Opole

DORABIANIE KLUCZ SAMOCHODOWYCH - OPOLE

Od kilku lat oferujemy dorabianie kluczy samochodowych oraz do motorów, w tym także dorabianie kluczy samochodowych z immobiliserem.

Jesteśmy specjalistami, którzy swoje doświadczenie zdobywali na przestrzeni lat, co zaowocowało licznymi pracami oraz zdobyciem zaufania szerokiego grona klientów. Jesteśmy w stanie dorobić każdy klucz. Klucze, które dorabiamy wykonujemy na specjalnych maszynach, które zajmują się cięciem i frezowaniem. Za pomocą specjalistycznego programowania na komputerze zajmujemy się projektowaniem klucza, natomiast produkt finalny jest dosłownie taki sam jak oryginał. Jeżeli klucz do stacyjki został zepsuty, zgubiony, czy ukradziony umożliwiamy jego odtworzenie, oczywiście potrzebujemy wtedy dowodu zakupu, kodu kluczyka, czy chociaż zamka.

 

Dorabianie kluczy samochodowych z immobiliserem - OpoleKODOWANIE KLUCZY

Transponder znajdujący się w kluczyku ulega awarii, jak każda rzecz, dlatego oprócz dorabiania kluczyków zajmujemy się również kodowaniem. Transponder ściśle współgra z immobilizerem, a wiadomo, że samym kluczykiem nie odpalimy auta, nasz transponder musi działać prawidłowo. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zakodować kluczyk do każdego rodzaju pojazdów. W przypadku, gdy pilot kluczyka ulegnie awarii, jesteśmy w stanie naprawić usterkę.

Naprawdę tanie i solidne dorabianie kluczy samochodowych i do motorów - nie będzie żałował. Zapraszamy!

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00