MOSKITIERY

W sezonie letnim ważnym elementem każdego domu są moskitiery, czyli bariery, które uniemożliwiają, różnego typu owadom, wtargnięcie do domu. Moskitiery możemy montować na oknach lub drzwiach, co skutecznie zmniejsza ilość komarów w sezonie letnim. Moskitiery są bardzo elastycznym produktem, możemy je zamontować na niemalże każdej powierzchni. Jako zgrana ekipa jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zrobić pomiar, i dostosować moskitiery do okna lub drzwi. Oferowane przez nas moskitiery: moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne oraz rolowane.

Latem powinniśmy zdecydować się na zakup moskitiery, z przyczyn czysto komfortowych, niekiedy zdrowotnych, ze względu na zwiększająca się ilość osób, nazywanych alergikami. Tego typu produkt idealnie chroni nasze domostwo przed wszelkimi insektami, czy to tymi latającymi lub chodzącymi po ziemi.

Kupując moskitierę powinniśmy zwrócić w szczególności uwagę na jej wytrzymałość, jeżeli kupimy moskitierę średniej jakości, to wtedy spotkamy się z częstym odklejaniem, natomiast kupując taką o wysokiej jakości, jesteśmy pewni, że posłuży nam ona na lata, dzięki czemu zaoszczędzimy pieniądze i włosy na głowie.

Moskitiery - realizacje

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00