Sprzedaż i montaż okien, drzwi, rolet, bram - Opole - XADO

Firma „SZALEK” powstała w 2001r. w Kluczborku, natomiast punkt w Ozimku realizuje zlecenia naszych klientów od grudnia 2005r.

 Sprzedaż i montaż okien, drzwi, rolet, bram - Opole

Sprzedaż i montaż okien, drzwi, rolet, bram

Zapotrzebowanie na produkty najwyższej klasy skłoniło nas do współpracy tylko z najlepszymi producentami stolarki PVC i ALU. Produkty wytwarzane dla firmy SZALEK są wykonywane na najnowocześniejszych, innowacyjnych urządzeniach, dzięki którym spełniają rygorystyczne normy i gwarantują długą i bezproblemową jakość użytkowania.

Główną dziedziną firmy „SZALEK” jest sprzedaż i montaż stolarki otworowej: okien, drzwi, rolet, bram, etc. Naszym klientom oferujemy bezpłatny pomiar, wycenę i doradztwo w kwestiach technicznych. Świadczymy usługi transportowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze zleconych usług. Nasza wykwalifikowana ekipa montażowa używa profesjonalnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów budowlanych co gwarantuje poprawność wykonanego montażu i bezawaryjne działanie przez długie lata zamontowanych produktów.

 Okna, drzwi, rolety, bramy garażowe - Opole

Dorabianie kluczy samochodowych i motocyklowych

Kolejną dziedziną działalności firmy jest dorabianie kluczy samochodowych i kodowanie IMMOBILISER (klucze z transponderem). W pełni profesjonalny i nowoczesny sprzęt pozwala na dorobienie większości kluczy płaskich, nawiercanych pionowo i zasuwowych.

Dorabiamy i kodujemy klucze większości dostępnych na rynku samochodów i motocykli. Jeżeli zgubiłeś klucze a Twój samochód / motocykl ma IMMOBILISER to już nie problem. Istnieje możliwość dorobienia i zakodowania klucza na podstawie stacyjki i „puszki IMMO”. Oferujemy awaryjne otwieranie samochodów i zamków drzwiowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy „SZALEK”.

OfertaKliknij, aby wybrać interesujący Cię produkt...

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00