PARAPETY

Jako firma, wiodąca prym w sprzedaży okien, zajmujemy się również sprzedażą parapetów zewnętrznych i parapetów wewnętrznych. Ze względu na różnorodność produktów w tej branży oferujemy parapety wewnętrzne: pcv, mdf, postforming, konglomerat, konglomerat kwarcytowy, granit i marmur. Natomiast z parapetów zewnętrznych oferujemy: stalowe, aluminiowe, klinkierowe, kwarcytowe, granitowe i marmurowe.

Bogata oferta parapetów zewnętrznych i wewnętrznych zawiera w sobie interesujące wzornictwo o niesamowitej kolorystyce. Dlatego produkt odpowiedni dla klienta, to taki, który spełnia jego wszelkie wymagania. Funkcjonalność i wygląd parapetów idą w parze z ceną.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Oprócz funkcji dekoracyjnej, parapety zewnętrzne chronią ścianę/elewację budynku przed wilgocią, deszczem, zaciekami, czy innymi czynnikami zewnętrznymi, wpływającymi na dane elementy. Główną cechą parapetów zewnętrznych powinna być wysoka wytrzymałość na czynniki atmosferyczne tj. chłód, deszcz, śnieg, wiatr, a nawet ciepło. Na końcu powinniśmy wybrać najlepiej wyglądający parapet, pasujący do elewacji, czy okna, dzięki czemu otrzymamy nietuzinkową dekorację zewnętrzną.

PARAPETY WEWNĘTRZNE

W przypadku parapetów wewnętrznych, nie musimy kierować się wytrzymałością parapetu na czynniki zewnętrzne, jego główną zaletą powinien być wygląd. Oczywiście, wybierając parapet kierujemy się jego stabilnością/wytrzymałością, ze względu na to, iż taki parapet powinien nam służyć przez wiele lat. Bogata oferta parapetów wewnętrznych pozwoli nam na dobranie idealnego produktu, pasującego do pomieszczenia, okna, zasłon, czy ścian.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00