rolety wewnętrzne - Opole 

ROLETY WEWNĘTRZNE - OPOLE

rolety wewnętrzne OpolskieRolety wewnętrzne są o wiele częściej używane niż zasłony i różnego typu firany, ponieważ dokładniej zaciemniają wnętrze i lepiej współgrają z charakterem domu. Dodatkowo biorąc pod uwagę mnogość funkcji jakie oferują, ze względu na ich różne typy (np. rolety dzień noc) mamy możliwość dostosowania nie tylko wyglądu, ale i całkiem dobrych właściwości, wpływających na komfort życia. Przede wszystkim rolety mają za zadanie ograniczyć nadmiar nasłonecznienia w pomieszczeniu, co w połączeniu z ich designem daje świetny efekt końcowy.

Ze względu na różnorodne upodobania możemy wybrać rolety, które różnią się od siebie wyglądem, a najczęściej są spotykane tj.

Rolety wewnętrzne PORTOS - Opole Opolskie

  • rolety dzień noc
  • rolety rzymskie
  • rolety materiałowe (zwijane)
  • rolety plisowane

rolety wewnętrzne - KluczborkRolety dzień noc to specjalna edycja rolet, która w ostatnich latach zyskała sporą popularność. Rolety są wykonane z materiału tekstylnego, gdzie pomiędzy "słupkami" pozostawiono przerwy. Ich działanie przypomina działanie żaluzji, czyli regulacje napływającego światła w danym pomieszczeniu, dzięki czemu możemy zaciemnić lub naświetlić pokój wedle potrzeb.

Rolety rzymskie nie posiadają wału, na który nawijana jest roleta. Sposób ich działania wygląda inaczej, a mianowicie, gdy pociągniemy za sznurek regulujący roletę, materiał rolety nakłada się na siebie falami, co daje spektakularny wygląd rolet. Wielu ludzi decyduje się na rolety rzymskie ze względu na na zastosowane wzornictwo i kształt rolety.

rolety wewnętrzne - Opole OpolskieRolety materiałowe to jeden z pierwszych produktów "roletowych", które latami są wykorzystywane w domostwach przez ludzi. Ich montaż i demontaż jest niezwykle łatwy. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi rolety materiałowe możemy użyć w każdym pomieszczeniu np. w klasie, pokoju. Sterowanie takiej rolety odbywa się za pomocą sznureczka.

Rolety plisowane są ulokowane w prowadnicach lub potocznie są "wolno-wiszące". Wyglądem przypominają harmonijkę. Sterowanie takiej rolety odbywa się za pomocą sznureczka lub uchwytu, natomiast sposób ich rozwijania może być dwojaki - mogą zwijać się osobno do góry, dołu lub równocześnie do dołu góry. W zależności od preferencji wybieramy rodzaj.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00