Tanie okna - Opole | Montaż i serwis okien

W swojej ofercie posiadamy okna wykonane z pcv, aluminium oraz okna dachowe. Poszczególne okna różnią się od siebie różnymi parametrami, czy też dopasowaniami. Mnogość kształtów, konstrukcji, wzorów i kolorów w stolarce okiennej, oferowanej przez naszą firmę jest naprawdę duża. Istotnym atutem jest fakt, iż od lat współpracujemy z tym samymi producentami co ma wpływ na bardzo atrakcyjne ceny i zawsze solidny produkt, dlatego u nas kupujesz solidne i tanie okna!

OKNA PCV

Główną zaletą okien pcv jest ich wysoka trwałość, dzięki czemu tego typu okna z powodzeniem służą nam przez dobre kilkadziesiąt lat, gdzie nie trzeba podejmować czynności konserwacyjnych, jak w przypadku okien drewnianych. Drugą zaletą jest ich stosunkowo niska cena, idącą w parze w wysoką odpornością na różne czynniki atmosferyczne, zewnętrzne. Posiadamy okna PCV na profilach Salamander, Komsta, Gealan, Aluplast, Ekookna i Veka.

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe cieszą się ogromną popularnością, ze względu na większą wytrzymałość niż np. okna pcv. Okna wykonane główne z aluminium, sprawiają że są bardzo lekkie, co znacznie ułatwia ich montaż, a także demontaż. Tego typu okna polecamy majsterkowiczom, którzy chcą podjąć się zamontowania okna "na własną rękę". Okna aluminiowe ulegają lepszej formacji, dzięki czemu możemy uzyskać konstrukcję o niespotykanym wyglądzie. Producenci, z którymi współpracujemy: Aliplast, Ponzio i Metalplast.

OKNA DACHOWE

Decydując się na okna dachowe powinniśmy przede wszystkim uwzględnić, czy posiadamy odpowiednie predyspozycje, aby takie okno zamontować. Okna dachowe w Polsce, cieszą się ogromną popularnością, ze względu na to, iż same w sobie są ciężkie do sforsowania, ze względu na wysokość i nietypowe położenie okna. Wybierając okna dachowe powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na producenta, okna z lewych źródeł są przyczyną problemów i wielu wydatków. Okna Fakro, Roto i Okpol to zaufani producenci, laureaci wielu prestiżowych nagród.

KATALOGI POSZCZEGÓLNYCH PRODUCENTÓW:

ALPHALINE 90 - VEKA

SOFTLINE 82 - VEKA

PERFECTLINE STANDARD - VEKA

IDEAL 4000 - ALUPLAST

IDEAL 5000 - ALUPLAST

IDEAL 8000 - ALUPLAST

ALIPLAST - KOMSTA

GEALAN - KOMSTA

KATALOG - OKPOL

OknaWybierz interesujący Cię produkt...

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00