ŻALUZJE

Żaluzje kojarzą nam się często ze starymi czasami, gdzie niemalże w każdym domu znajdowały się tego typu produkty na okienne. W dzisiejszych czasach ich posępne wrażenie zostało całkowicie zatarte, ze względu na rozwój branży, dzięki czemu żaluzje odżyły na nowo. Warto wspomnieć, że ich główną zaletą jest regulacja nasłonecznienia, co sprawia, że biją na głowę i kark podstawowego typu rolety. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje drewniane, aluminiowe, a także wszelkiego typu żaluzje pionowe oraz żaluzje poziome.

Od wielu lat w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo bogaty asortyment żaluzji wewnętrznych i tych stosowanych na zewnątrz, nazywanymi żaluzjami fasadowymi. Mnogość wzorów, kolorów, materiałów, z którego są zrobione rolety jest niezliczona, dzięki czemu otrzymują Państwo produkt, idealnie wpasowujący się w Państwa oczekiwania.

Jako znawcy w branży oferujemy produkty firmy PORTOS, ze względu na jakość i gwarancję, którymi ów producent dysponuje. W sprawach dopasowania, pomiaru, czy zwykłego zapytania dot. żaluzji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub spotkania się z nami w naszej siedzibie.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SZALEK"
inż. KRZYSZTOF SZALEK
46-040 OZIMEK
UL. HUTNICZA 5 Galeria Venus obok Biedronki

filia w Kluczborku ul. Podwale 24

Tel. kom: 501 717 805 
Tel./fax: 77 402 67 50

biuro@okna-opole.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. - 09:00-17:00
Sob. - 09:00-13:00